DINSDAG 16 oktober: H. Hedwig.
19.00 uur H. Mis.

WOENSDAG 17 oktober: H. Ignatius van Antiochië.
Let wel: geen H. Mis.

DONDERDAG 18 oktober: H. Lucas.
Let wel: geen H. Mis.

VRIJDAG 19 oktober: HH. Johannes de Brebeuf en Isaac Jogues.
18.40 uur
Rozenkransgebed.
19.00 uur H. Mis.

ZATERDAG 20 oktober: Vooravond van de 29ste zondag door het jaar.
14.15 uur
Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Vayenne van Bruggen.
15.00 uur
Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Nova Claessen.
19.00 uur
H. Mis voor Maria Marx-Slangen (jrd).

ZONDAG 21 oktober: 29ste Zondag door het jaar.
10.00 uur
Plechtige Latijnse Hoogmis in het Oude Kerkje m.m.v. de “Schola” voor Adry van Groesen-Michielse (12ejrd); Gerard Jozef Kleijnen (jrd); ouders Herman en Grada Rutten-Hendriks en Corry, Hans en Mia (jrd); ouders Schmets-Meelkop (jrd); Martha Handels-Franken; overleden leden v.d. Heemkunde (Stichting Eygelshoven door de eeuwen heen).
12.45 uur Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Jop Hinskens.
13.30 uur
Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Jayden Kaubo.

14.15 uur Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Nicolai Loontjens.

MAANDAG 22 oktober: H. Johannes Paulus II.
Let wel: geen H. Mis.

DINSDAG 23 oktober: H. Johannes van Capestrano.
19.00 uur H. Mis.

WOENSDAG 24 oktober: H. Antonius Maria Claret.
09.00 uur
H. Mis voor Pastoor Arnold Gillissen (verj).

DONDERDAG 25 oktober
Let wel: geen H. Mis.

VRIJDAG 26 oktober:
18.40 uur
Rozenkransgebed.
19.00 uur H. Mis. Bijzondere intentie.

ZATERDAG 27 oktober: Vooravond van de 30ste zondag door het jaar.
19.00 uur
H. Mis m.m.v. “Harmonie St. Philomena Chevremont” voor Jordy van Werven (6wd); Annie Rouschen-Lindelauf (jrd); Mai Rouschen en Billa Rouschen-Hansen; Mick Vroomen (jrd); Liesbeth Klein-Pöschkens (off); Ursula Smeets-Lousberg (Bewoners Op den Dries);

ZONDAG 28 oktober: 30ste Zondag door het jaar.
10.00 uur
Plechtige Latijnse Hoogmis in het Oude Kerkje m.m.v. de “Zanglijsters” voor Mici Degens-Konte (6wd); Math Janssen (jrd); Luigi Scoppetta (sterfdag-verj); echtpaar Herbergs-Smeets (st).
12.45 uur Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Ella Brouns.
13.30 uur
Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Sam Routheut.
14.15 uur
Toediening van het H. Doopsel in het Oude Kerkje aan Scott Eerlingen.